کاربر گرامی به وبسایت کالپوش خوش آمدید.
کالپوش اولین سامانه کیف و کفش در ایران است که با همکاری جمعی از متخصصان صنعت کیف و کفش برای ارائه خدمات در جهت فروش بیشتر و آسانتر تولیدی ها، بنکداری ها و مواد اولیه ها در بازار کیف و کفش ایران راه اندازی شده است.
سایت کالپوش با خدمات و تبلیغات متنوع و گسترده خود برای افزایش مشتریان، ارتباط و ارائه خدمات بیشتر، آسانتر و سریعتر شما با مشتریانتان همواره همراه و پشتیبان شماست. سایت کالپوش با در نظر گرفتن فضای اختصاصی در اینترنت برای هر فروشگاه (تولیدی، بنکداری و مواد اولیه) این امکان را فراهم می سازد که هر فروشگاه بتواند در فضای مخصوص به خود محصولات و مدل های خود را به مشتریانش عرضه نماید و با مشتریان خود ارتباط مستقیم جهت دریافت سفارش و فروش داشته باشد.
در سایت کالپوش هر فروشگاه می تواند محصولات و مدل های خود را برای عموم یا فقط برای مشتریانش نمایش دهد که در اینصورت به هر کدام از مشتریان خود نام کاربری و رمز ورود می دهد تا فقط این افراد بتوانند محصولات و مدل های خاص را ببینند.
در سایت کالپوش فروشگاه ها می توانند از مدل های روز کیف و کفش دنیا که به طور منظم در سایت قرار می گیرد استفاده نمایند.
در سایت کالپوش یک پنل اختصاصی ارسال sms در اختیار هر فروشگاه قرار می گیرد که فروشگاه می تواند جهت اطلاع رسانی محصولات و مدل های جدید و هر گونه ارتباط با مشتریان خود از آن استفاده نماید.
همچنین نسخه چند زبانه سایت کالپوش به زبان های عربی، انگلیسی و روسی جهت ارائه خدمات تبلیغاتی و فروش به فروشگاه ها (تولیدی ها، بنکداری ها و مواد اولیه ها) در حوزه بین المللی در حال راه اندازی می باشد.
جهت آشنایی بیشتر با سایت کالپوش به راهنمای سایت مراجعه نمایید یا با شماره های 33996950 - 09124869625 - 09125542201 تماس حاصل نمایید.
: عضویت در خبرنامه کالپوش
   زنانه    مردانه    بچه گانه    کیف
  
 
 

محصولات کفش --> سايز 27 تا 35

 
کفش مجلسی - اسپرت بچه گانه کد 162 تولیدو پخش امین
کفش صندل pesar کد 102 تولید و پخش بنتون
کفش اسپرت بچه گانه کد 145 تولید و پخش حمیداسپرت
کفش اسپرت dokhtar کد 401 گروه توليدي ام آر
کفش اسپرت pesar کد 002 تولید و پخش ساحل
کفش طبی بچه گانه کد 211 تولیدی دمپایی حیدری
کفش مجلسی زنانه کد 346-201 تولید و پخش نوروزی
کفش صندل زنانه کد k14 توليدي راهنما
کفش طبی بچه گانه کد انگشتی بچه گانه تولید و کفش میشل
کفش مجلسی زنانه کد 251-5 تولید و پخش ارغوان
کفش صندل زنانه کد S 1015 تولید و پخش پاتیس
کفش اسپرت - کتانی pesar کد کپسولی B تولید و پخش چهره برق
کفش صندل dokhtar کد 2040 تولید و پخش خانواده
کفش راحتی - اسپرت pesar کد 9215 تولید و پخش اسپرت متین