کاربر گرامی به وبسایت کالپوش خوش آمدید.
کالپوش اولین سامانه کیف و کفش در ایران است که با همکاری جمعی از متخصصان صنعت کیف و کفش برای ارائه خدمات در جهت فروش بیشتر و آسانتر تولیدی ها، بنکداری ها و مواد اولیه ها در بازار کیف و کفش ایران راه اندازی شده است.
سایت کالپوش با خدمات و تبلیغات متنوع و گسترده خود برای افزایش مشتریان، ارتباط و ارائه خدمات بیشتر، آسانتر و سریعتر شما با مشتریانتان همواره همراه و پشتیبان شماست. سایت کالپوش با در نظر گرفتن فضای اختصاصی در اینترنت برای هر فروشگاه (تولیدی، بنکداری و مواد اولیه) این امکان را فراهم می سازد که هر فروشگاه بتواند در فضای مخصوص به خود محصولات و مدل های خود را به مشتریانش عرضه نماید و با مشتریان خود ارتباط مستقیم جهت دریافت سفارش و فروش داشته باشد.
در سایت کالپوش هر فروشگاه می تواند محصولات و مدل های خود را برای عموم یا فقط برای مشتریانش نمایش دهد که در اینصورت به هر کدام از مشتریان خود نام کاربری و رمز ورود می دهد تا فقط این افراد بتوانند محصولات و مدل های خاص را ببینند.
در سایت کالپوش فروشگاه ها می توانند از مدل های روز کیف و کفش دنیا که به طور منظم در سایت قرار می گیرد استفاده نمایند.
در سایت کالپوش یک پنل اختصاصی ارسال sms در اختیار هر فروشگاه قرار می گیرد که فروشگاه می تواند جهت اطلاع رسانی محصولات و مدل های جدید و هر گونه ارتباط با مشتریان خود از آن استفاده نماید.
همچنین نسخه چند زبانه سایت کالپوش به زبان های عربی، انگلیسی و روسی جهت ارائه خدمات تبلیغاتی و فروش به فروشگاه ها (تولیدی ها، بنکداری ها و مواد اولیه ها) در حوزه بین المللی در حال راه اندازی می باشد.
جهت آشنایی بیشتر با سایت کالپوش به راهنمای سایت مراجعه نمایید یا با شماره های 33996950 - 09124869625 - 09125542201 تماس حاصل نمایید.
: عضویت در خبرنامه کالپوش
   زنانه    مردانه    بچه گانه    کیف
  

عضویت در سایت

 
توجه: کاربر گرامی عضویت در این بخش مربوط به تولیدی ها و بنکداری ها می باشد. اگر شما صاحب تولیدی یا بنکداری هستید و می خواهید در سایت کالپوش فروشگاه داشته باشید و محصولات خود را عرضه نمایید، فرم عضویت زیر را تکمیل نمایید.
اگر صاحب فروشگاه هستید و می خواهید از تولیدی ها و بنکداری های منوی سمت راست سایت (گروه تولیدی ها) خرید نمایید و یا مشتری یکی از تولیدی ها و بنکداری های منوی سمت راست سایت (گروه تولیدی ها) هستید، بر روی تولیدی مورد نظر خود کلیک نمایید و بعد از ورود به سایت آن تولیدی یا بنکداری در منوی عضویت آن، فرم عضویت را پر نمایید.
پلن کاربری :  توضیحات
نام :
نام خانوادگی :
نام تولیدیفارسی :  حداقل 5 حرف
نام تولیدیلاتین :  حداقل 5 حرف
گروه کاری :  مردانه، زنانه، بچه گانه، مردانه و زنانه، ...
گروه تولیدی :
محصولات :
تلفن :
موبایل :
آدرس :
نام کاربریلاتین :  حداقل 5 حرف
رمز ورود :  حداقل 5 حرف
ایمیل :  مثال: info@kalpoosh.com
کد امنیتی:
لطفا حروفی را که در تصویر مشاهده می کنید در کادر زیر تایپ نمایید.
کد امنیتی     
 کوچک یا بزرگ بودن حروف تفاوتی ندارد
لطفاً منتظر بمانید     
ردیفنام پلنتعداد مدلتعداد SMSشارژ سالیانه (ريال)
1پلن شماره 5بیش از 50 مدل400 عدد20,000,000
2پلن شماره 436 تا 50 مدل400 عدد16,800,000
3پلن شماره 321 تا 35 مدل400 عدد12,000,000
4پلن شماره 211 تا 20 مدل400 عدد7,800,000
5پلن شماره 1تا 10 مدل400 عدد4,500,000