کاربر گرامی به وبسایت کالپوش خوش آمدید.
کالپوش اولین سامانه کیف و کفش در ایران است که با همکاری جمعی از متخصصان صنعت کیف و کفش برای ارائه خدمات در جهت فروش بیشتر و آسانتر تولیدی ها، بنکداری ها و مواد اولیه ها در بازار کیف و کفش ایران راه اندازی شده است.
سایت کالپوش با خدمات و تبلیغات متنوع و گسترده خود برای افزایش مشتریان، ارتباط و ارائه خدمات بیشتر، آسانتر و سریعتر شما با مشتریانتان همواره همراه و پشتیبان شماست. سایت کالپوش با در نظر گرفتن فضای اختصاصی در اینترنت برای هر فروشگاه (تولیدی، بنکداری و مواد اولیه) این امکان را فراهم می سازد که هر فروشگاه بتواند در فضای مخصوص به خود محصولات و مدل های خود را به مشتریانش عرضه نماید و با مشتریان خود ارتباط مستقیم جهت دریافت سفارش و فروش داشته باشد.
در سایت کالپوش هر فروشگاه می تواند محصولات و مدل های خود را برای عموم یا فقط برای مشتریانش نمایش دهد که در اینصورت به هر کدام از مشتریان خود نام کاربری و رمز ورود می دهد تا فقط این افراد بتوانند محصولات و مدل های خاص را ببینند.
در سایت کالپوش فروشگاه ها می توانند از مدل های روز کیف و کفش دنیا که به طور منظم در سایت قرار می گیرد استفاده نمایند.
در سایت کالپوش یک پنل اختصاصی ارسال sms در اختیار هر فروشگاه قرار می گیرد که فروشگاه می تواند جهت اطلاع رسانی محصولات و مدل های جدید و هر گونه ارتباط با مشتریان خود از آن استفاده نماید.
همچنین نسخه چند زبانه سایت کالپوش به زبان های عربی، انگلیسی و روسی جهت ارائه خدمات تبلیغاتی و فروش به فروشگاه ها (تولیدی ها، بنکداری ها و مواد اولیه ها) در حوزه بین المللی در حال راه اندازی می باشد.
جهت آشنایی بیشتر با سایت کالپوش به راهنمای سایت مراجعه نمایید یا با شماره های 33996950 - 09122887158 - 09124869625 - 09125542201 تماس حاصل نمایید.

بانک اطلاعات جامع تولیدی های کیف و کفش

 
کاربر گرامی در این بخش می توانید اطلاعات جامع تولیدی های کیف و کفش ایران را مشاهده نمایید.
- در این بخش اطلاعات در دو بخش مرتب شده و جهت استفاده کاربران قرار داده شده است.
- در بخش اول اطلاعات تولیدی های کیف و کفش بر اساس نام تولیدی ها گروه بندی شده اند.
- در بخش دوم اطلاعات تولیدی های کیف و کفش بر اساس نوع محصولات گروه بندی شده اند.
- در صورتی که اطلاعات تولیدی شما وجود ندارد یا اطلاعات شما در این بخش صحیح نمی باشد، جهت درج اطلاعات خود در بانک اطلاعات جامع سایت کالپوش یا تصحیح اطلاعات نادرست از بخش تماس با ما اطلاعات صحیح خود را برای ما ارسال نمایید.
- هر گونه انتقاد و پیشنهاد خود را در جهت بهبود خدمات سایت کالپوش از بخش تماس با ما برای مدیریت سایت ارسال نمایید.