کاربر گرامی به وبسایت کالپوش خوش آمدید.
کالپوش اولین سامانه کیف و کفش در ایران است که با همکاری جمعی از متخصصان صنعت کیف و کفش برای ارائه خدمات در جهت فروش بیشتر و آسانتر تولیدی ها، بنکداری ها و مواد اولیه ها در بازار کیف و کفش ایران راه اندازی شده است.
سایت کالپوش با خدمات و تبلیغات متنوع و گسترده خود برای افزایش مشتریان، ارتباط و ارائه خدمات بیشتر، آسانتر و سریعتر شما با مشتریانتان همواره همراه و پشتیبان شماست. سایت کالپوش با در نظر گرفتن فضای اختصاصی در اینترنت برای هر فروشگاه (تولیدی، بنکداری و مواد اولیه) این امکان را فراهم می سازد که هر فروشگاه بتواند در فضای مخصوص به خود محصولات و مدل های خود را به مشتریانش عرضه نماید و با مشتریان خود ارتباط مستقیم جهت دریافت سفارش و فروش داشته باشد.
در سایت کالپوش هر فروشگاه می تواند محصولات و مدل های خود را برای عموم یا فقط برای مشتریانش نمایش دهد که در اینصورت به هر کدام از مشتریان خود نام کاربری و رمز ورود می دهد تا فقط این افراد بتوانند محصولات و مدل های خاص را ببینند.
در سایت کالپوش فروشگاه ها می توانند از مدل های روز کیف و کفش دنیا که به طور منظم در سایت قرار می گیرد استفاده نمایند.
در سایت کالپوش یک پنل اختصاصی ارسال sms در اختیار هر فروشگاه قرار می گیرد که فروشگاه می تواند جهت اطلاع رسانی محصولات و مدل های جدید و هر گونه ارتباط با مشتریان خود از آن استفاده نماید.
همچنین نسخه چند زبانه سایت کالپوش به زبان های عربی، انگلیسی و روسی جهت ارائه خدمات تبلیغاتی و فروش به فروشگاه ها (تولیدی ها، بنکداری ها و مواد اولیه ها) در حوزه بین المللی در حال راه اندازی می باشد.
جهت آشنایی بیشتر با سایت کالپوش به راهنمای سایت مراجعه نمایید یا با شماره های 33996950 - 09124869625 - 09125542201 تماس حاصل نمایید.
: عضویت در خبرنامه کالپوش
   زنانه    مردانه    بچه گانه    کیف
  

کفش مناسب دوران حاملگی

 
در طي حاملگي اندام تحتاني خانمهاي حامله ممكن است دچار تورم، گرفتگي عضلاني، سندرم پاي بي قرار، نرمي مفاصل و يا كمر دردي شوند كه به اندام تحتاني تير مي كشد. درد پا نيز در خانمهاي حامله شايع است.
يكي از مهمترين جنبه ها در استفاده از كفش در خانمهاي حامله وجود حداكثر جذب شوك است يعني كف كفش مخصوصآ پاشنه آن بايد به اندازه كافي نرم باشد تا هنگام راه رفتن ضربه وارده به پا و نهايتآ ستون فقرات گرفته شود. كفشهاي كه پاشنه نرمي دارند در اين زمان توصيه مي شود. اگر مادري قصد ورزش دارد حتمآ بايد علاوه بر استفاده از كفش با كف نرم، ورزش را روي سطوح نرم انجام دهد مثلآ دويدن روي اسفالت مي تواند ضربه زيادي را به ستون فقرات وارد سازد.
به هيچ عنوان نبايد از كفشهاي پاشنه بلند استفاده شود زيرا با افزايش انحناي كمري علاوه بر آسيب هاي مختلف به پا عوارض زيادي را براي فرد حامله به دنبال دارند. اگر فرد حامله دچار تورم پاها مي باشد بهتر است از كفشهاي بنددار يا داراي چسبك (ولكرو) استفاده كند كه مي توان تا حدودي با تغيير تورم اندازه آنها را تنظيم نمود. كفشهاي ورزشي كفشهاي مناسبي در اين دوره مي باشند. اگر فرد حامله قصد پوشيدن كفش پاشنه دار را دارد نبايد پاشنه بيشتر از 5/2 سانتيمتر باشد.
در اكثر موارد در طي حاملگي اندازه كفش در حدود يك شماره يا بزرگتر مي شود. افزايش وزن در طي حاملگي همچنين شل شدن رباطها و زردپي ها كه در طي حاملگي بصورت طبيعي اتفاق مي افتد باعث كاهش قوس كف پا شده و اندازه پا بنظر بزرگتر مي رسد. بايد توجه كرد كه اين پديده طبيعي است. لذا به خانمهاي حامله توصيه مي شود كفشهاي بزرگتري بپوشند و كفش بصورتي باشد كه قسمت قدامي آن جادار باشد (كفش جلو تنگ نباشد) و قسمت داخلي آن برجسته باشد. در صورت وجود تورم درپاها بايد به اين مسئله بيشتر دقت كرد. تغييرات ديگري نيز ممكن است در طي حاملگي در پا رخ دهد كه نيازمند استفاده از كفي هاي خاص در كفش باشد. اين تغيرات مي تواند علاوه بر درد پا باعث كمر درد شوند در اين زمينه ميتوانيد از پزشك خود راهنمائي بخواهيد.
منبع: http://www.medicblog.ir